Sosyal Yardımlar

Emekli Promosyon Başvuruları Bitti mi? Emekli Vatandaşlar Başvuru Yapabilecek mi? Beklenen Açıklama Yapıldı..

Emekli promosyon başvurularının bitip bitmediği merak söz konusu olurken alınan bilgiler neticesinde emekli promosyonlarına dair açıklamalarda peş peşe yapıldı. Yaklaşık 2 - 3 ay önce başlayan emekli promosyon ödemelerine dair detaylar merak söz konusu oldu ve işte haberin tüm detayları...

Emekli promosyon başvuruları merak söz konusu olur iken alınan bilgiler neticesinde kimi emekli vatandaşlar promosyon kampanyasının bitip bitmediğini merak ediyor. Bunun ile birlikte emekli promosyon başvurularına dair detaylı açıklama sonunda yapıldı. Kimi bankalar Eylül ayında emekli promosyon başvurularının biteceğini söylese de kime bankalar ise bu başvuruların Ekim ayının sonuna kadar uzatıldığını açıklamıştı. Yani emekli promosyonuna başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar Eylül değil ekim ayının sonuna kadar başvuruda bulunabiliyor.

Bunun ile birlikte 31 Ekim tarihine kadar emekli promosyonuna emekli vatandaşlar başvuruda bulunma hakkına sahip oluyor. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde emekli promosyonlarına başvurularda sona yaklaşılmasının ardından kimi vatandaşlar ise hangi bankanın yüzde kaç oranında promosyon ödemesi sağladığını araştırıyor. Böylece En yüksek tutarda emekli promosyon ödemesi sağlayan bankaya 3 yıl taahhüt sözü veren emekli vatandaşlar emekli maaşını taşıyabiliyor. Fakat alınan bilgiler neticesinde uzman ekonomistler emekli promosyon başvurularında sona yaklaşıldığına dair açıklamalarda bulundu. 31 Ekim tarihini işaret eden uzman ekonomistler emekli promosyon başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların sadece bir gününün kaldığını işaret etti.

Emekli Promosyon Başvurularında Sona Yaklaşıldı..

Emekli promosyon başvuruları 31 Ekim tarihinde son bulacak. Bunun ile birlikte birçok emekli vatandaşın yararlandığı emekli promosyonlarına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar ilgili bankalara giderek emekli promosyon başvurusunda bulunmak istediklerini iletebilecek. Emekli maaşını 3 yıl taahhüt sözü verdikten hemen sonra dilediği bankaya taşıyan emekli vatandaşlara promosyon ödemesi de verilecek. Fakat hangi bankanın hangi tarih aralığında promosyon ödemesi verileceği ise o bankanın belirlediği tarih aralığında yapılacak. Emekli promosyon ödemesinde sona yaklaşıldığını dile getiren uzman ekonomistler ise 31 Ekim tarihinde emekli promosyonuna başvuruların sona ereceğini ifade ederek başvuruda bulunmayan vatandaşları uyardı. Başvuruda bulunmayan vatandaşlar ise 31 Ekim tarihine kadar emekli promosyon ödemesi başvurusunda bulunma hakkına sahip olacak. Başvuruda bulunan vatandaşlar ise emekli promosyon ödemesini bankanın belirlediği bir tarih aralığında o bankadan alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu