Gündem

İŞKUR Evde Sabun Paketleme! Peki Ama Başvuru Nereye ve Nasıl Yapılır? İŞKUR Evde Sabun Paketleme Hakkında Tüm Detaylar..

Alınan bilgiler neticesinde özellikle küresel salgında birçok yöntem evde çalışma alışkanlığı kazandı. Bunun ile birlikte birçok vatandaş ise ek gelir elde etmek adına evde yapılan işleri araştırmaya koyuldu. İşte haberin tüm detayları...

Evde sabun paketleme işi veren firmalara ulaşarak bu firmalar ile iletişime geçerek iş imkanı kazanabilirsiniz. Ayrıca aynı zamanda yorum bölümünden de iletişim bilgilerinizi paylaşarak da iş başvuru sürecini böylece hızlandırabilirsiniz. Onun dışında İŞKUR sabun paketleme işi için nasıl başvuru yapılacağı da şimdiden merak söz konusu olurken bu konu hakkında da net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi. Bursa, İstanbul, İzmir Ankara, Antalya, Konya, Mersin, Kocaeli, Eskişehir, Sakarya, Sivas, Isparta başta olmak üzere evde sabun paketleme işi birçok şehirde bulunuyor.

Evde Sabun Paketleme Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Birçok vatandaş evde sabun paketleme işlemi yapmak için başvuruların nereden ve nasıl yapıldığını merak ediyor. İlk olarak başvuru yapacağınız firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun ile birlikte başvuru yapmak için, ilk olarak yorum bölümünden sizin ile iletişime geçecek olan firmaları düşünerek mail ya da telefon numarası yazabilirsiniz. Bunun ardından yorum yaptıktan sonra mail adresinizi sıklıkla kontrol edin, çünkü muhtemelen firmalar sizin ile mail üzerinden iletişime geçebilir.

Mail adresiniz ile başvuru yapmak istemiyorsanız telefon numarası bilgilerini de yine aynı şekilde yorum kısmına bırakabilirsiniz. Peki ama evde sabun paketleme işi nasıl yapılır? Vatandaşlar bu sorulara cevap ararken alınan bilgiler neticesinde bu konu hakkında da net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi. İlk olarak firmalar tarafından size gönderilen paketler istenilen şekilde paketlenir.

Bunun ile birlikte İŞKUR evde sabun paketleme işi yapmadan önce yani başvuru yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Firma tarafından gönderilen Kargo’nun içinde talimatlar içeren bir kitapçık yer alır. Bu talimatlar dikkate alınarak paketleme yapıldıktan hemen sonra paket istenilen talimatlar çerçevesinde süslenir. Bunun ile birlikte size gönderilen sabun paketleme işini yaptıktan hemen sonra tekrardan siz de aynı şekilde kargolama yaparak firmaya sabunları iletebilirsiniz.

Evde sabun paketleme işi ile, aylık ortalama olarak 6 bin TL – 9 bin TL kazanabilirsiniz. Fakat evde paketleme yani sabun paketleme işinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ne kadar hızlı olursanız paketleme işinden o kadar çok para kazanırsınız. Yani yaptığınız paketleme işine göre bir ücret elde edeceksiniz. Paketleme işini yapan birçok vatandaş ise hızlı olunması gerektiğine dikkat çekerek hızlı olunduğu takdirde en fazla 9.000 TL’ye kadar aylık ücret kazandıklarını ifade etti.

Bunun ile birlikte günlük olarak 100 adet sabun paketleyen kişi aylık 6000 TL gelir elde eder. Yine aynı şekilde günlük olarak 150 adet sabun paketleyen kişi günlük 450 TL elde ederken aylık kazançta ise 9000 TL kazanır. Günlük 200 adet sabun paketleyen kişi günlük olarak ₺600 kazanır ve bu da aylık kazanca 12.000 TL olarak yansıyor. Yukarıda belirtildiği gibi günde sadece bu kadar sabun paketleyerek bu ücrete aylık olarak elde edebilirsiniz.

Çalışacağınız firmaya, yapacağınız paketleme adedine göre kazançlar değişirken alınan bilgiler neticesinde sabun paketlemede en az kazanç ise 6 bin 000 TL oluyor. Yani evde 100 adet sabun paketleyerek aylık olarak 6000 TL kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun dışında sabun paketleme işini ayrıca ek gelir olarak düşünen birçok vatandaş da var. Birçok vatandaş ek gelir elde etmek adına evde sabun paketleme işine girerek en az ₺6.000’ye kadar aylık ek gelir elde ediyor.

Başvuru yapmadan önce İŞKUR’a giderek evde paketleme servisi ile alakalı detaylı bilgi elde edebilir ve gerekli bilgileri İŞKUR aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bunun ardından İŞKUR’dan evde paketleme yapmak için başvuruda bulunabilirsiniz. İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapmak yerine direkt olarak firmalar ile de iletişime geçip evde sabun paketlemek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

19 Yorum

  1. Gerçekten çok zor durumda yiz bize yardım edin lütfen evde paketleme işini yapmak istiyorum gecinemiyoruz. Eşim işsiz lütfen yardım edin

  2. Bende icraligim iki çocuğum var küçükler çalışamıyorum eşimin ayaklarında sıkıntı var calisamiyor bende bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat