Sosyal Yardımlar

ŞOK Market Hediye Kartı Nasıl Alınır? Şok Market Yardım Kartı Nasıl Alınır?

ŞOK Market Hediye Kartı Nedir? ŞOK Market Hediye Kartı Nasıl Alınır? ŞOK Market Hediye Kartı Ne İşe Yarar? ŞOK Hediye Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? ŞOK Hediye Kartı Sorgulama İşte Detaylar...

ŞOK Market Hediye Kartı Nasıl Alınır? Şok Market Yardım Kartı Nasıl Alınır? İhtiyaç sahiplerinin temel ihtiyaçlarını giderebilmeleri, ekonomik durumu dar olan vatandaşların yararlanması için sunulan hizmetlerden bir tanesi de market kartlarıdır. Bu market kartlarında yüklene bakiye parça parça kullanılabilmektedir ve kartların kullanım süreleri marketlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kartlardan bir tanesi de ŞOK Market Hediye Kartı da Türkiye’de şubesi bulunan bütün illerdeki Şok Marketlerde kullanılabilmektedir.

ŞOK Market Hediye Kartı Nedir?

ŞOK Market Hediye Kartı nedir? sorusuna daha detaylı bir açıklama getirmek gerekirse ŞOK Market Hediye Kartı yardım türü, ihtiyaç sahibi kişilerin ve ailelerin temel ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile yapılmaktadır. ŞOK Hediye Kartı için bir kartlı yardım sistemidir de diyebiliriz. Tütün ürünleri ve alkollü içecekler dışında ŞOK Market Hediye Kartı, tüm ürünlerin satın alınmasında kullanılabilir.

ŞOK Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

İhtiyaç sahibi kişilere yardımseverler, belediyeler, kamu kuruluşları, işyeri sahipleri tarafından verilen ŞOK Hediye kartı, temel ihtiyaçların karşılanması adına hediye olarak verilir. ŞOK Hediye Kartı, Türkiye’de şubesi olan tüm ŞOK Marketlerde geçerlidir. Kişinin muhtaçlık durumuna göre bu kartın, 25 TL’lik, 50 TL’lik ve 100 TL’lik limit alternatifleri mevcuttur. ŞOK Market Hediye Kartı, Şok Market kasalarından temin edilebilmektedir.

Şok Hediye Kartı, dijital alışveriş kodu olarak da satın alınabilmektedir. Dijital alışveriş kodunu aldıktan sonra 0538 971 41 00 whatsapp numarasına mesaj atılır ve kartın hediye edileceği ihtiyaç sahibinin telefon numarası belirtilir. Bu whatsapp numarası üzerinden kod, ihtiyaç sahibine gönderilir. İhtiyaç sahibi kodu aldıktan sonra market görevlisine bu kodu vererek rahatlıkla alışveriş yapabilir.

ŞOK Market Hediye Kartı Ne İşe Yarar?

İçindeki bakiyenin kullanım vadesi 1 yıl olan ve bakiyenin parça parça kullanılabildiği bu kart ile ilgili ŞOK Market Hediye kartı ne işe yarar? sorusu, bu kartla ilgili sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Nakit veya kredi kartı ile satın alınabilen ŞOK Hediye Kartı, kuruların, hayırseverlerin muhtaç durumdaki kişilere hediye edilmesiyle kullanılmaya başlanabilir. İşverenler, bu kartı çalışanlarına da hediye olarak verebilmektedir.

İhtiyaç sahipleri, alkol ve tütün ürünleri dışında bütün temel ihtiyaçlarını ŞOK yardım kartları ile gerekli bütün temel gıda alışverişlerini ŞOK marketler zincirlerinden kolaylıkla yapabilir. Kartı hediye olarak alan kişiler, karta TL yükleme işlemi yaptıramamaktadır ve kartın içindeki limitin, son kullanma tarihine kadar bitirilmesi gerekmektedir.

ŞOK Hediye Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Peki, ŞOK HEDİYE Kartı başvurusu nasıl yapılır? Bu kart yardımı, muhtaç durumdaki veya dar gelirli ihtiyaç sahibi aileler ve kişi için verilen bir yardım kartıdır. ŞOK Market Hediye Kartı başvurusu bu kartı hediye verecek olan belediyelere, kurumlara ve ŞOK Market şubelerine gidilerek yapılabilir. Başvuru, ŞOK Market internet sitesi üzerinden de yapılabilir.

Bunun için kurumsalsatis@sokmarket.com.trlinkine tıklanıp başvuru formunu doldurmak yeterli olabilmektedir. ŞOK Market Hediye Kartını hediye verecek olanlar ise ŞOK Market şubeleri ve ŞOK Market internet sitesi üzerinden kart almak için başvuruda bulunabilir. Kart hakkında ayrıntılı bilgi, ŞOK yardım kartı dağıtan belediyelerden, kurumlardan ve Şok Market şubelerinden alınabilir.

A101 Yardım Kartı Almayan Kalmasın! A101 Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ŞOK Hediye Kartı Sorgulama

ŞOK hediye kartı sorgulama, genellikle kart limiti ve bakiyeyle alakalı olarak yapılmaktadır.  ŞOK Hediye Kartı bakiye sorgulama nasıl yapılır? diye sorulacak olursa yapılan alışveriş fişlerinden bakiye öğrenilebilmektedir. Ayrıca bakiye sorgulama için kasa görevlisinden de yardım isteyebilirsiniz. ŞOK Hediye Kartlarındaki bakiye, limit bitene kadar sınırsız kullanılabilir ve kartın kullanım süresi 1 yıldır.  Kart içindeki limitin son kullanım tarihine kadar bitirilmesi gerekir.

ŞOK Market Hediye Kartı Nasıl Alınır? Şok Market Yardım Kartı Nasıl Alınır?

ŞOK Hediye Kartı Geçerlilik Süresi

İhtiyaç sahipleri amaçlanarak hayata geçirilen Şok Hediye Kartı geçerlilik süresi,1 yıl olarak tanımlanmıştır. Kartın geçerlilik süresi dolmadan içindeki limitin bitirilmesi gerekmektedir. 1 yıl sonra, geçerlilik süresi biten kartta eğer bakiye kalmışsa bu bakiyenin kullanılması mümkün olamamaktadır. Bakiyenin kullanımı mümkün olamayacağı gibi miktar, iade de alınamaz. Kapatılan karttan sonra tekrar kart başvurusu yapılabilir.

ŞOK Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

ŞOK Hediye Kartı sorgulama başlığında da açıklandığı gibi ŞOK Hediye Kartı bakiye sorgulama, şok Market kasa görevlisi yardımıyla yapılabilir. Ayrıca alışveriş fişinden de kalan bakiye miktarı öğrenilebilir. Limit bitene kadar bakiye sınırsız kullanılabilir.

ŞOK Hediye Kartı Nasıl Alınır?

ŞOK Hediye Kartı nasıl alınır? veya ŞOK Hediye Kartına nasıl başvurulur?  sorularının cevabını merak edenler için konuyu kısaca özetlemek gerekirse ŞOK Hediye Kartı, hayırsever kişiler, işverenler, belediyeler ve yardım kurumları tarafından muhtaç durumda olan, dar gelirli olan, geliri olmayan kişilere hediye olarak verilir.

Kartı hediye verecek olanların kartı almak için ŞOK Market şubelerine gitmesi gerekmektedir. Başvuru, kurumsalsatis@sokmarket.com.tr adresi üzerinden de yapılabilir. Başvuruda bir form doldurulur. Kartın teslim alınmasından sonra kişiler ve kurumlar ihtiyaç sahiplerine bu kartı hediye eder.

ŞOK Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Kart hediye edilen ihtiyaç sahipleri, Şok Hediye Kartı nasıl kullanılır? diye merak etmektedir. ŞOK Hediye Kartları25 TL, 50 TL, 100 TL limit alternatifleri ile alınabilmektedir. ŞOK Hediye Kartı kullanımı tütün ürünleri, alkollü içecekler dışındaki tüm ürünlerin alışverişinde kullanılabilir. Karta TL yüklemesi yapılamaz ve bakiyenin kullanım süresine dek bitirilmesi gerekir. Bu süreden sonra kartın içinde bakiye kalmış olsa da, kart kapatılır.

ŞOK Hediye Kartı Kaç TL?

Türkiye’de 81 ilde faaliyet gösteren ŞOK Market, 9.523’ün üzerinde şubeye ve  aşan mağazamız, 31 dağıtım merkezine sahiptir. Yaklaşık 40.000 çalışanı olan ŞOK Market, müşterilerinin temel ihtiyaçlarını temel ihtiyaçlarını şubelerinden ve eve teslim hizmeti ile en nitelikli şekilde karşılamaya çalışmaktadır. ŞOK Market’in pek çok avantajları arasında, ŞOK Market Hediye Kartı yer almaktadır.

ŞOK Market Hediye Kartı, hayırsever vatandaşlar, belediyeler ve kurumlar tarafından satın alınarak ihtiyaç sahiplerine hediye edilebilmektedir. Belirli bir ürün satın alınarak yapılan yardımdan daha fazla tercih edilen ŞOK Hediye Kartı kaç TL? diye sorulacak olursa  bu kartın, 25 TL’lik, 50 TL’lik ve 100 TL’lik seçenekleri bulunmaktadır.

ŞOK Hediye Kartı Fiyatları

İhtiyaç sahibi kişi ve ailelerin, bir nebze yüzünü güldüren ve temel ihtiyaçlarını karşılamada onları biraz olsun rahatlatan ŞOK Hediye Kartını yardımsever vatandaşlar, belediyeler ve kurumlar, işyeri sahipleri üç farklı limit seçeneği ile satın alabilmektedir. ŞOK Hediye Kartı fiyatları, 25 TL, 50 TL ve 100 TL kart limiti seçeneklerine sahiptir.

3 Yorum

  1. Şok yardım karti için yazdım okula giden 3çocuğum var gelirim yok çocukların okul beslenmesi için ıstiyorum

  2. Bir oğlum var şok hediye kartınızı oğlumun ihtiyaçlarını karşılamak için istiyorum maddi sıkıntı çekiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu