Sosyal Yardımlar

Sosyal Konut Projesi Başvuru Şartları Nelerdir? Sosyal Konut Projesi Son Başvuru Tarihi Belli Oldu!

Sosyal Konut Projesi Başvuru Şartları Nelerdir? Sosyal Konut Projesi Son Başvuru Tarihi Belli Oldu. İşte Detaylar...

Sosyal konut projesine başvurular devam ederken alınan bilgiler neticesinde sosyal konut projesine başvurularını ne zaman son bulacağına yönelik araştırmalar da yapılırken sonunda beklenen açıklama yapıldı ve işte haberin tüm detayları…

Haberde Neler Var?

Sosyal Konut Projesi Başvuru Şartları

Sosyal Konut Projesi sayesinde birçok vatandaş kiracı olmaktan kurtulup ev sahibi olmanın kapılarını açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlatılan sosyal konut projesine başvurular devam ederken alınan bilgiler neticesinde son başvuru tarihini ne zaman olduğu ise şimdiden başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar tarafından merak söz konusu olurken alınan bilgiler neticesinde başvuruya dair detaylı bir açıklamada yapıldı.

Sosyal Konut Projesi Son Başvuru Tarihi

Cumhuriyet tarihinin en büyük projeleri arasında yer alan ilk evim ilk iş yerim isimli projenin başvuru tarihinin 28 Ekim yani bugün son bulduğuna yönelik açıklamalarda yapılırken başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar ise adeta birbirleri ile yarıştı. Bunun ile birlikte sosyal konut projesinde sona yaklaşılırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk temel atma töreninde Ankara Sincan’da bulunarak 2 yıl içinde evlerin tamamlandığı takdirde vatandaşlara teslim edileceğini de dile getirdi.

Bunun ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini ileten birçok vatandaş ise bu proje sayesinde ev sahibi olabileceklerini ve kiracı olmaktan kurtulacaklarını ifade etti. Sosyal konut projesine başvurular devam ederken 28 Ekim tarihine kadar yani bugün başvuruların son bulduğu da biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu