Gündem

TOKİ Başvurularını Kaçıranlara Cumhurbaşkanı Müjdeli Haberi Verdi! TOKİ Başvuru Süreleri Uzadı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile başlayan ve Cumhuriyet tarihinin en büyük projeleri arasında yer alan sosyal konut projesine dair detaylar belli oldu. Alınan bilgiler neticesinde vatandaşlar sosyal konut projesine başvuruların bitip bitmediğini merak ediyor ve işte haberin tüm detayları...

Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olan sosyal konut projesine ilgi ve alaka devam ederken alınan bilgiler neticesinde birçok vatandaş Sosyal Konut Projesi sayesinde ev sahibi olabileceklerini ifade ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da teşekkürlerini iletti. Bunun ile birlikte ilk kura çekiminin yapılmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kameraların karşısına geçerek konuk başvurularının bittiğini fakat iş yeri ve arsa başvurularının devam ettiğine dair müjdeli haberi vererek başvuruların uzatıldığını ve 14 kasım tarihine kadar başvuruların alınabileceğini de söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen bu müjdeli haber ise vatandaşların yüzünü güldürdü. Normalde bir hafta öncesinde başvuruların biteceğine yönelik açıklamalar yapılmıştı fakat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başvuruların bir hafta daha uzatıldığını ifade ederek 14 kasım tarihine kadar başvurularını devam edeceğine dair bilgi paylaşımında bulundu.

Sosyal Konut Projesinden Sevindiren Haber Geldi

Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olan sosyal konut projesini konut başvurusu biterken iş yeri ve arsa başvuruları alınan bilgiler neticesinde 14 kasım tarihine kadar sürecek. Sosyal konut projesine ilgi ve alaka en yüksek seviyelere ulaşırken birçok vatandaş ise bu proje sayesinde ev sahibi olabileceklerini söyledi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini iletti. Bunun ile birlikte Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise 2023 yılında işaret ederek sosyal konut projesine dair bir müjdeli haber daha vermiş oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çalışmalarının devam ettiğini ifade ederken sosyal konut projesinin devamının geleceğini ve her kiracı vatandaşın ev sahibi olabileceğini dile getirerek vatandaşların da adeta yüzünü güldürdü. Bunun ile birlikte vatandaşlar ise 2023 yılını merak ile bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu